بازدید مشتریان کومیر ماشین از خطوط تولید

بازدید مشتریان کومیر ماشین از خطوط تولید

گروه صنعتی کومیر ماشین در امر تهیه و توزیع مواد اولیه با بالاترین کیفیت، ساخت و تامین قطعات دستگاه زغال ساز ، راه اندازی خط تولید زغال فشرده، نصب و آموزش خط تولید زغال فشرده و ساخت دستگاه اکسترودر،دستگاه سرند، دستگاه خشک کن، ساخت پالت و پالت خفه کن و غیره نیز فعالیت داشته و از شما تولید کنندگان و کارآفرینان در زمینه تولید زغال فشرده حمایت می کند. خط تولید زغال فشرده و کسب و کار زغال فشرده به دلیل آنکه ضایعات تبدیل به زغال می شود سود دهی خوبی داشته و یک شغل پر درامد محسوب می شود.

کیفیت دستگاه زغال ساز

دستگاه های زغال شرکت کومیر ماشین با دقت و کیفیت بسیار بالایی تولید شده و قابل رقابت با بازار جهانی میباشد و به همین دلیل ما با خیالی آسوده ۵ سال خدمات پس از فروش در اختیار مشتریان عزیزمان قرار می دهیم و امکان بازدید مشتریان را از خط تولید خود را فراهم کرده ایم.

تولید دستگاه زغال ساز

گروه صنعتی کومیر ماشین ، تولید کننده دستگاه های زغال ساز در کشور یکی از تامین کنندگان مواد اولیه تولید زغال و همچنین تامین کنندگان دستگاه زغال ساز می باشد که شمارو از صفر تا صد شروع یک کار پرسود همراهی خواهد کرد.

راه اندازی خط تولید زغال فشرده

اگر شما قادر به مراجعه حضوری به کارخانه تولیدی کومیر ماشین و بازدید از خط تولید و دستگاه ها نمی باشید  می توانید به صورت آنلاین و از طریق وب سایت گروه صنعتی کومیر ماشین و در صفحه آپارات کومیر ماشین فیلم های بازدید از کارخانه را مشاهده بفرمایید و خط تولید زغال فشرده خود را راه اندازی کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شروع گفتگو
به مشاوره نیاز دارید ؟
سلام ،
سوالی دارید در خدمتیم