گروه صنعتی کومور ماشین آسیا به شماره ثبت ۵۲۷۹۴ در اداره ثبت شرکت ها فعالیت خود را از سال ۱۳۸۶ در زمینه ساهت و تولید دستاه های زغال فشرده آغاز نمود.

با گسترش زمینه های فعالیت این شرکت ، به پشتوانه خداوند متعال و همکاری با شرکت های هایی همچون موتوژن و الکتروژن تبریز کیفیت قطعات و ماشین آلات این  شرکت تا حد قابل رقابت با نمونه های ساخته شده در کشور ترکیه و سایر کشورهای همسایه ارتقا یافت به طوری که این شرکت شبکه مشتریان خود را فرا تر از کشور عزیزمان گسترش داد و حال به یکی از بزرگترین صادر کننده های این حوزه در کشور تبدیل شده است.

مجوز رسمی از وزارت صنعت معدن و تجارت نماد اعتماد ما برای ثبت سفارش اینترنتی محصولاتمان میباشد و ارائه گارانتی ۱۰ ساله به محصولات دلگرمی همیشگی مشتریان عزیزمان میباشد که رضایت ۱۰۰ درصدی آنها را در پی داشته است.

امیدواریم با استعانت از درگاه خداوند متعال و تلاش تیم فنی این مجموعه بتوانیم دیدگاه منفی که همکاران این حوزه در ذهن مشتریان نهادینه کرده اند توسط این شرکت برای همیشه به فراموشی سپرده شود.

جهت دریافت مشاوره رایگان و توضیحات تکمیلی میتوانید با شماره تماس ۰۹۱۰۰۹۶۸۰۵۶ مدیر فنی این شرکت به صورت شبانه روزی در ارتباط باشید.