سود حاصل از راه اندازی خط تولید زغال

سود حاصل از راه اندازی خط تولید زغال

سود حاصل از راه اندازی خط تولید زغال بسیار بالا میباشد راه اندازی خط تولید زغال امروزه جز شغل های پر طرفدار در ایران محسوب میشود افراد زیادی در این زمینه فعالیت می کنند افراد مبتدی که به دنبال شغلی پر درآمد هستند میتوانند خط تولید زغال را انتخاب کنند . اما برای تولید زغال به دستگاه های تولید زغال نیاز است کومیر ماشین با تولید دستگاه های به روز دنیا توانسته زغال هایی با کیفیت بالا را تولید کند اگر به دنبال خرید دستگاه تولید زغال هستید می توانید با اعتماد کردن به کومیر ماشین بهترین دستگاه ها را خریداری کنید.

زغال فشرده

جز زغال هایی است که توسط خاک اره ساخته میشود و به محیط زیست نیز آسیب نمی رساند . زغال فشرده اولین بار توسط کومیر ماشین تولید شده است. ابتدا خاک اره و مواد افزودنی و چسب مخصوص میچسبانیم و مواد به دست آمده را تحت فشار و حرارت قرار می دهیم تا بریکت های خام به دست آیند. برای تبدیل این بریکت ها به زغال فشرده به کوره های تولید زغال نیاز داریم . ابتدا بریکت های خام را داخل پالت های مخصوص قرار می دهیم بعد این پالت ها را وارد کوره های مخصوص میکنیم تا به زغال فشرده با کیفیت بالا تبدیل شوند.

کوره های تولید زغال

۱. کوره های سنتی زغال

۲. کوره های صنعتی زغال

کوره های سنتی

این نوع کوره ها از زمان قدیم مورد استفاده ی مردم قرار می گرفته است. اما با پیشرفت تکنولوژی کوره های صنعتی تولید و جایگزین کوره های سنتی شدند. زغال های این نوع کوره ها کیفیت پایینی دارند. زمان زیادی صرف تولید زغال در این کوره ها میشود. این نوع کوره ها خود سوز هستند و به مشعل یا مواد سوختنی نیاز ندارند. هنگام روشن شدن دود و گاز های سمی تولید می کنند که به محیط زست آسیب می رساند. گنجایش هر واگن کوره سنتی ۵۰۰ کیلو گرم میباشد.

کوره های صنعتی

بعد از پیشرفت تکنولوژی اولین بار توسط کومیر ماشین تولید شدند که جایگزین کوره های سنتی شدند. این نوع کوره ها توان تولیدی بالایی دارند. هنگام روشن شدن به صورت اتوماتیک کار می کنند. دود و گاز های سمی تولید نمی کنند. به محیط زیست آسیب نمی رساند. زمان کمی برای تولید زغال نیاز است.

جهت آشنایی و مشاوره رایگان راه اندازی خط تولید زغال با ما تماس بگیرید.

زغال لیمو

از چوب های مرکبات مانند نارنج و پرتغال و چوب های سفت جنگلی مانند شمشاد – مرضین – انار-ازگیل – بلوط و هرچوب محکمی که در ساختار ان ترک نداشته باشد .را می توان برای زغال لیمو استفاده کرد با این تفاوت که نحوه پخت ان ها را رعایت کنید . زغال لیمو و قلیانی نوعی زغال چوب عالی سیاه و براق است. بدون شکاف است و وقتی می‌شکند، صدایی فلزی تولید می‌کند‌. کربن ۷۸ درصد وزنی است. این کربن یک نوع بلوری و ظریف موجود در زغال چوب تولید شده در قرع ۹۰ گرافیت است. این کربن خالص و بدون سولفور است. زغال چوب علاوه بر کربن حاوی بین ۱۰ تا ۱۸ درصد هیدروژن، اکسیژن و نیتروژن است که در ۸۷۵ درجه سانتی‌گراد می‌گریزند. آب موجود زغال چوب به درجه حرارت و رطوبت نسبی هوا بستگی دارد و بین ۵ تا ۸ درصد متفاوت است.

ویژگی زغال خوب

  1. هنگام روشن شدن جرقه تولید نکند
  2. دود و گاز های بد بو تولید نکند
  3. زود ترک برندارد
  4. زود خاموش نشود
  5. به خاکستر تبدیل نشود
زغال قلیان

ایننوع زغال را از چوب درست می کنند چون زغال قلیان دارای عطر و طعم خاصی میباشد از چوب درختانی مانند : چوب درخت لیمو ، پرتقال و …استفاده میشود . زغال قلیانی به دو صورت تولید میشود : ۱. زغال فشرده ۲. زغال چوب درختان مرکب ، تولید زغال قلیان از زغال چوب درختان کیفیت بالایی دارد.

برای مشاوره و خرید دستگاه های تولید زغال با ما در ارتباط باشید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شروع گفتگو
به مشاوره نیاز دارید ؟
سلام ،
سوالی دارید در خدمتیم