معرفی کوره صنعتی کومیر ماشین

معرفی کوره صنعتی کومیر ماشین

به منظور تولید زغال کباب می توانید از دستگاه تولید زغال کبابی استفاده کنید، شما می توانید برای خود خط تولید کوره زغال راه اندازی کنید و با توجه به درخواست های بالای بازار برای عرضه این موضوع ، شرایط فروش بسیار مناسبی را خواهید داشت. گروه صنعتی کومیر ماشین تولید کننده دستگاه های زغال ساز، انواع کوره های صنعتی و… است و آماده مشاوره و راهنمایی و پشتیبانی و نصب و راه اندازی و خدمات پس از فروش به مشتریان خود می باشد.

حال باید بدانیم کوره چیست و چه انواعی دارد. با ما در ادامه همراه باشید که مفصل توضیح خواهیم داد. به دستگاه های تولید زغال کباب کوره جداره ای نیز گرفته می شود و با استفاده از کوره جداره ای می توان زغال های مخصوص کباب را تولید و عرضه نمود.

خرید دستگاه کوره زغال نیازمند داشتن اطلاعات و آگاهی از انواع محصولات و میزان بازدهی و بازخورد محصول و همچنین سرعت خط تولید و میزان سود و شرایط آب و هوایی دارد به همین جهت نیاز به یک مشاوره جهت خرید کاری ضروری می باشد و تا زمانی که از شخص متخصص مشاوره و راهنمایی نگرفته اید بهتر است که اقدام دیگری نداشته باشید. همانطور که اشاره شد گروه صنعتی کومیر ماشین آماده ارائه مشاوره برای راه اندازی خط تولید زغال فشرده می باشد.

مقایسه کوره صنعتی زغال و کوره سنتی

در دنیای امروز با پیشرفت علم و تکنولوژی در همه زمینه ها در زمینه زغال نیز تکنولوژی جایگزین روش ها و دستگاه های سنتی شده است و تمامی روش های سنتی جای خود را به روش های مکانیزه و صنعتی داده اند. استفاده از کوره صنعتی زغال نسبت به کوره زغال سنتی بسیار آسان تر است و کیفیت بالاتری هم دارد. همچنین زمان پخت آن نیز بسیار کوتاه تر است.

مزایای کوره صنعتی زغال

کوره های صنعتی زغال آلاینده محیط زیست نیستند و دود و ضرر زیست محیطی ندارند.

زمان پخت و تولید زغال در این کوره ها بسیار کمتر از کوره های سنتی است.

چون چوب در این روش مستقیم نمی سوزد، خاک زغال با کوره های گروه صنعتی کومیر ماشین  اصلا تولید نمی شود و وزن زغال تولید شده کم نمی شود.

نیازی به وجود یک نفر به صورت تمام وقت برای تولید زغال پای کوره نیست. و فقط در همین حد که یک نفر روزی ۲ بار فقط چک کند که برق نرفته باشد.

کیفیت بالای بهداشت

گروه صنعتی کومیر ماشین کوره های صنعتی نسل جدید بر اساس استانداردهای محیط زیستی اراِئه می کند. این کوره ها دارای سیستم تصفیه و حذف دود می‌باشند کوره های صنعتی دارای عایق‌بندی متفاوتی است که امکان از بین رفتن آن وجود ندارد و این  دستگاه‌ها با دستگاه‌های موجود در بازار متفاوت است.

کوره صنعتی گروه صنعتی کومیر ماشین

طراحی و تولید صنعتی انواع کوره تولید زغال تخصصی لیمو و کبابی به صورت تضمین کیفیت زغال، مکتوب در قرارداد.

انواع کوره تخصصی تولید زغال لیمو، بلوط و…

کوره فوق صنعتی جی پلاس(G+)که نسل جدید کوره تولید زغال لیمو و مجلسی می باشد. این کوره ها بدون کف کوره می باشند و اولین بار در ایران توسط کوره سازان کومیر ماشین و تولید گردیده و با تست صددرصد موفق به بازار ارائه گردیده است.

برای سفارش انواع دستگاه های تولید زغال و کوره صنعتی به وب سایت کومیر ماشین مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شروع گفتگو
به مشاوره نیاز دارید ؟
سلام ،
سوالی دارید در خدمتیم