ماشین آلات خط تولید زغال فشرده

در خط تولید زغال فشرده دستگاه ها و ماشین آلات متنوع و گوناگونی مورد استفاده قرار می گیرند. در مقالات قبل شما را با روند کار خط تولید زغال فشرده آشنا کردیم.

در ادامه با ما همراه باشید تا شما را با سایر ویژگی ها و مشخصات  ماشین آلات خط تولید زغال فشرده آشنا کنیم. درخط تولید زغال فشرده از چه دستگاه هایی برای تبدیل مواد اولیه و خام طبیعی به زغال فشرده استفاده می شود.

آشنایی با دستگاه رنده چوب در خط تولید زغال فشرده

برخی از مدل های این نوع از دستگاه های خط تولید زغال فشرده دارای موتور دیزلی هستند. در این دستگاه چوب طبیعی و خام با ابعاد ۱۵۰ در ۴۴۴ میلی متر می توانند به ذرات ریز چوبی و خاک اره به ابعاد ۱ تا ۵ میلی متر پودر و رنده شوند. که این مقدار در خط تولید زغال فشرده برای تهیه و تولید زغال فشرده بسیار عالی و مقبول است.

آشنایی با دستگاه تکه کننده درختان در خط تولید زغال فشرده

در خط تولید زغال فشرده استفاده از این نوع دستگاه بسیار رایج و ضروری است. دستگاه تکه کننده درختان در خط اولید زغال فشرده جزو یکی از مهم ترین دستگاه های مورد نیاز در خط تولید زغال فشرده به حساب می آید. با استفاده از دستگاه تکه کننده درختان می توانید چوب های گرد، شاخه درختان و بسیاری از قسمت های دیگر درختان را خرد کرد و در خط تولید زغال فشرده از آن ها استفاده نمود.

این دستگاه برای بریدن و خرد کردن شاخه های درختان، درختچه ها، و بته ها برای استفاده در خط تولید زغال فشرده کاربرد دارد.