کاربرد دستگاه زغال ساز :

دستگاه زغال ساز پیشرفته ترین فناوری کربونیزاسیون را به خدمت گرفته است که خاک اره , ضایعات چوب و  را به زغال و سایر محصولات تبدیل می کند.

دستگاه زغال ساز اساسا بر اساس اصول آتشکافت ( تغییر شیمیایی بر اثر حرارت) با دمای بسیار زیاد می باشد که می تواند باعث شود مواد خام جدید، مجموعه ای از واکنش ها در کوره کربونیزاسیون انجام دهند تا انرژی تولید کنند.

در حال حاضر، تجهیزات دستگاه زغال ساز شرکت  کومیر ماشین دارای فناوری پیشرفته، ساختار اصولی، کارآیی بی نظیر و هم چنین خروجی زغال با کیفیت می باشد.

دستگاه های زغال ساز مختلفی به بازار عرضه شده است که از بین آن ها می توان به موارد زیر اشاره کرد: دستگاه زغال ساز از سبوس برنج یا دستگاه زغال ساز از پوست نارگیل.

در مقایسه با فرآیند کربونیزاسیون سنتی زغال، تجهیزات دستگاه زغال ساز ما نه تنها به محیط زندگی انسان ها آسیب نمی رساند بلکه بازیافت منابع با کارآیی بالا، مقدار خروجی زیاد و کیفیت خوب را نیز امکان پذیر می سازد.

 

کاربردها و فرآیندهای دیگر تولید زغال توسط دستگاه زغال ساز

  • در صنعت: زغال می تواند به عنوان سوخت یا مواد افزودنی برای تولید فولاد مورد استفاده قرار گیرد.
  •  در کشاورزی: زغال دارای ویژگی های بهبود کیفیت خاک، یکپارچه کردن خاک و حذف میکروب های مضر خاک می باشد. علاوه بر این، قادر خواهد بود عناصر فلزی سنگین خاک را کاهش دهد.
  •  در زندگی روزمره: زغال همیشه انتخاب اول برای پختن کباب ها بوده است.